Fryzjer

Pielęgnacji potrzebuje nie tylko nasze ciało i skóra. Piękne, zadbane włosy to prawdziwa wizytówka każdego z nas!

W naszej ofercie znajdują się:
strzyżenia damskie, męskie | koloryzacja | upięcia ślubne i okolicznościowe | modelowanie włosów | zabiegi pielęgnacyjne

RÓŻANA PIELĘGNACJA WŁOSÓW

Znany od wieków kwiat, który jest symbolem miłości i piękna sprawdza się nie tylko wtedy, kiedy chcemy wyrazić uczucie drugiej osobie. Z płatków róży, powstaje jeden z najcenniejszych olejków eterycznych na świecie. Teraz został on wykorzystany w produktach do pielęgnacji włosów.

RYTUAŁ WZMACNIAJĄCY Z OLEJKIEM Z OPUNCJI FIGOWEJ

Linia do włosów BC Oil Miracle Barbary Fig Oil została stworzona z myślą o pielęgnacji suchych i zniszczonych włosów, które w czasie codziennej pielęgnacji wymagają szczególnego traktowania. Działanie produktów BC Oil Miracle Barbary Fig Oil opiera się na formule łączącej naturalny, pielęgnujący olejek z Opuncji Figowej z mikrokeratyną, która odbudowuje strukturę włosów bez ich obciążania. Efekt? Natychmiastowy połysk i wyraźna miękkość włosów.

FIBREPLEX

Rozjaśnianie i koloryzacja mogą uszkodzić Twoje włosy. Efekt? Suche i łamliwe pasma. Jednak za sprawą nowego systemu FIBREPLEX od Schwarzkopf Professional, który może być dodany do każdej profesjonalnej farby oraz rozjaśniacza możesz zapomnieć o takich skutkach koloryzacji! FIBREPLEX wzmocni Twoje włosy i ograniczy ich łamliwość zachowując tą samą jakość koloru!

Kontakt

Instytut Urody Bonsai SPA
ul. Kazimierza Wielkiego 8
20-611 Lublin

pon. - pt.: 9-19

sobota: 9 -14