Linia do włosów BC Oil Miracle Barbary Fig Oil została stworzona z myślą o pielęgnacji suchych i zniszczonych włosów, które w czasie codziennej pielęgnacji wymagają szczególnego traktowania. Działanie produktów BC Oil Miracle Barbary Fig Oil opiera się na formule łączącej naturalny, pielęgnujący olejek z Opuncji Figowej z mikrokeratyną, która odbudowuje strukturę włosów bez ich obciążania. Efekt? Natychmiastowy połysk i wyraźna miękkość włosów.

W skad nowej linii BC Oil Miracle Barbary Fig Oil wchodzą:

  • Szampon Odbudowujący BC Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin

Formuła mikroemulsji ze wzmacniającą mikrokeratyną i odżywczym olejkiem z Opuncji Figowej wygładza i odbudowuje włosy podczas każdego mycia, przywracając im żywotność i dobrą kondycję. Przeznaczony do pielęgnacji bardzo suchych i łamliwych włosów.

  • Maska Odbudowująca BC Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin

Formuła maski opiera się na działaniu odżywczego Olejku z Opuncji Figowej, który natychmiast wygładza włosy, wzmacnia je i nadaje intensywny połysk bez obciążania.

  • Olejek odbudowujący BC Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin

Uzupełnia ubytki w strukturze bardzo suchych i łamliwych włosów. Jego działanie opiera się na wzmacniającej włosy mikrokeratynie, dzięki czemu włosy nabierają zdrowego połysku. Wystarczy nałożyć kilka kropli na mokre włosy przed suszeniem lub tuż po, jako produkt do pielęgnacji końcowej bardzo suchych włosów.