Znany od wieków kwiat, który jest symbolem miłości i piękna sprawdza się nie tylko wtedy, kiedy chcemy wyrazić uczucie drugiej osobie. Z płatków róży, powstaje jeden z najcenniejszych olejków eterycznych na świecie. Teraz został on wykorzystany w produktach do pielęgnacji włosów.

Działanie produktów Miracle Rose Oil marki Schwarzkopf, oparte jest na technologii, która łączy dwa szlachetne i wyjątkowo aromatyczne olejki – z dzikiej i damasceńskiej róży. Te dwa aromatyczne olejkami oferują cudowny poziom pielęgnacji: rozpieszczają skórę głowy i jednocześnie odżywiają włosy pozostawiając je miękkie i błyszczące. głowy.

1) Pierwszym etapem zabiegu będzie masaż maską do włosów i skóry głowy. Maska nie tylko odżywia włosy i pozostawia je miękkie i błyszczące, ale również działa kojąco na skórę głowy. Eliksir użyty przed myciem w połączeniu z masażem nie tylko łagodzi napięcie skóry głowy, ale także zmniejsza jej suchość.

2) Następnie użyjemy różanego szamponu do włosów. Delikatny szampon z cudownym olejkiem różanym delikatnie, ale wyjątkowo skutecznie myje włosy i skórę głowy. W efekcie pasma włosów są miękkie, błyszczące oraz wygładzone, a skóra głowy zrelaksowana.

3) Końcowym etapem zabiegu będzie wymodelowanie włosów. Wykorzystany w końcowej stylizacji olejek nie obciąża włosów, a raczej sprawia, że są idealnie wygładzone, miękkie i pełne blasku.