Rozjaśnianie i koloryzacja mogą uszkodzić Twoje włosy. Efekt? Suche i łamliwe pasma. Jednak za sprawą nowego systemu FIBREPLEX od Schwarzkopf Professional, który może być dodany do każdej profesjonalnej farby oraz rozjaśniacza możesz zapomnieć o takich skutkach koloryzacji! FIBREPLEX wzmocni Twoje włosy i ograniczy ich łamliwość zachowując tą samą jakość koloru!

Działanie produktów FIBREPLEX opiera się na przełomowym 3-etapowowy Systemie Wzmacniającym Wiązania - Bond Enforcing System. Wykorzystana Technologia Fibre Bond łączy się z włóknami włosów wzmacniąc wiązania strukturalne i ograniczając łamliwość włosów w trakcie zabiegów rozjaśniania, robienia pasemek lub koloryzacji. W efekcie czego łamliwość włosów zostaje ograniczona nawet o 94% !

FIBREPLEX N°1 BOND BOOSTER

Nie ma znaczenia czy rozjaśniasz, robisz pasemka lub farbujesz włosy - kiedy produkty do koloryzacji zaczynają działać, łuski włosa otwierają się. Dzięki temu utleniona farba i pigmenty koloru mogą przeniknąć do nasady włosa. Fryzjer dodając jasno określoną ilość FIBREPLEX N°1 BOND BOOSTER do farby i dewelopera lub rozjaśniacza zapewni skuteczną ochronę i wzmocnienie włókien włosów podczas zabiegu. W efekcie włosy natychmiast będą nie tylko odczuwalnie silniejsze, ale również nabiorą zdrowego wyglądu - nawet na tak wczesnym etapie zabiegu.

FIBREPLEX N°2 BOND SEALER

Wzmacniający krem, stabilizujący wiązania strukturalne we włosach, który dodatkowo zamyka łuski na powierzchni włosów, zapewniając im długotrwałą wytrzymałość, sprężystość i połysk włosów. Wystarczy po zabiegu rozjaśniania, robienia pasemek lub koloryzacji zmyć nadmiar farby, wmasować i zostawić na włosach od 5 do 10 minut, aby móc cieszyć się gładkimi i wypielęgnowanymi włosami.

FIBREPLEX N°3 BOND MAINTAINER

Doświadczenie FIBREPLEX nie kończy się w salonie. Trzeci krok z systemu FIBREPLEX to kosmetyk, który został zaprojektowany z myślą o pielęgnacji włosów farbowanych w domu. Pomaga on utrzymać znacząco lepszą kondycję włosów i dalej chroni włosy przed uszkodzeniem mechanicznym.