Poznaj nasz zespół

Paulina Prus - Kosmetolog

 Zajmuje się kompleksową pielęgnacją twarzy - zabiegami oczyszczającymi, złuszczającymi oraz liftingującymi, a także pielęgnacją ciała, wykonując zabiegi wyszczuplające na bazie kosmetyków oraz za pomocą urządzeń. Paulina to niezwykle ciepła osoba, aura spokoju jaka ją otacza skutecznie łamie wszelkie bariery i budzi ogromnie zaufanie wśród klientek. Kosmetyka to jej pasja a w połączeniu z duchowymi zainteresowaniami takimi jak ezotyryka, numerologia daje niesamowite efekty.  Gwarancją profesjonalizmu jej usług jest stale rosnące grono klientów.

Anna Wilhelmi - Właścicielka

Właścicielka Bonsai Spa od 2014, sprawnie rozwija salon przy czym tworzy w nim atmosferę ciepła i rodzinnego klimatu. Sprawnie, profesjonalnie i życzliwie- tak podchodzi do obsługi klienta, którą zajmuje się na co dzień. Uśmiechem wita każdą osobę i dba o to, aby nikt nie czuł się zagubiony w świecie
urody i piękna. Dba o wysokie standardy obsługi, tak aby wizyta stała się dla każdego klienta nie tylko elementem pielęgnacji, ale także chwilą relaksu. Koordynuje sprawny przebieg pracy całego zespołu, zajmuje się marketingiem. Jej pasją jest gotowanie, ponieważ wiele lat zajmowała się branżą gastronomiczną, z tamtego okresu pozostała jej umiejetność parzenia pysznej kawy o czym mogą przekonać się klienci Salonu.

Katarzyna Popek - Stylistka paznokci

 Zafascynowana tym, co można wyczarować na paznokciach. Oferuje zabiegi pielęgnacyjne na dłonie, przedłuża  paznokcie metodą żelową, hybrydową, wykonując przy tym przeróżne zdobienia. Młoda, energiczna i bardzo zdolna, stale podnosi swoje kwalifikacje, bo stylizacja paznokci to jej pasja. Potrafi wyczarować na paznokciach prawdziwe dzieła sztuki, które stale zachwycają jej klientki.

Paulina Dębczak - Kosmetolog

Młoda, ale niezwykle zdolna, pracowita, perfekcyjna a także pozytywnie nastawiona do otaczajacego ją świata. Wykonuje zabiegi na twarz, ciało przy uzuciu kosmetyków jak i urządzeń. Ponadto wykonuje manicure klasyczny, hybrydowy oraz japoński. Działa z nieustającą pasją, wkładając w pracę całe serce. Sobie stawia zawsze wysokie wymagania, a w pracy uznaje pełen profesjonalizm i doskonałą jakość. Zawsze stara się poznać potrzeby klientów i sprostać ich oczekiwaniom.

Dominika Rzepicka - Stylistka paznocki

Dominika - nasz salonowy "Wulkan energii", niesamowicie energiczna, zawsze uśmiechnięta. Specjalizuje się w stylizacji paznokci metodą żelową, akrylową, manicure, pedicure oraz oferuje zabiegi związane z pielęgnacją dłoni i stóp. Z roku na rok jej pasja, jaką jest stylizacja paznokci, się rozwijała i stała się w konsekwencji pracą, przyjemnością i sposobem na życie. Jest stylistką paznokci, której możesz zaufać - zwraca szczególną uwagę na staranność i precyzję wykonania, zarówno subtelnych, klasycznych stylizacji, jak również tych awangardowych. Jej pasją są kosmetyki...bo sama je tworzy we własnej kuchni, którą zmienia w małe laboratorium.

Sofia Skliar - masażystka

Absolwentka WSSP w Lublinie.  Stara się stale poszerzać swoje umiejętności i posiadaną wiedzę, poprzez udział w szkoleniach i warsztatach dotyczących masażu.  Jej specjalnością są masaże relaksacyjne ciała oraz twarzy. Podczas pracy dba o atmosferę spokoju, wyciszenia, komfortu. Wykonywanym masażom towarzyszy przyjazny klimat - blask świec, działające na zmysły olejki eteryczne oraz relaksująca muzyka. Stara się w sposób profesjonalny odpowiadać na potrzeby i oczekiwania klientów.  Największą satysfakcję z wykonywanego masażu przynosi jej zaś możliwość pomocy w odzyskaniu sprawności fizycznej i podarowaniu osobie masowanej czasu odpoczynku, relaksu i zadowolenia.

Henryka Goluch - Fizjoterapeutka

Magister fizjoterapii z kilkunastoletnim stażem, a przy tym niezwykle miła osoba. Pracowała w wielu lubelskich szpitalach a także przez wiele lat w renomowanym ośrodku rehabilitacyjnym Fisioelite w Rzymie gdzie pogłębiała swoja wiedzę oraz uczstniczyła w licznych kursach i szkoleniach. Liczna grupę jej pacjętów tworzyli znani sportowcy z róznorodnych dyscyplin sportowych między innymi piłkarze s.s. Latzio. Miłośniczka Włoch, szybkich motocykli i argentyńskiego  tanga.

Kontakt

Instytut Urody Bonsai SPA
ul. Kazimierza Wielkiego 8
20-611 Lublin

pon. - pt.: 9-19

sobota: 9 -14