Poznaj nasz zespół

Anna Jurak, kosmetolog i wizażystka

w Bonsai pracuje od początku istnienia, czyli od 8 lat. Zajmuje się kompleksową pielęgnacją twarzy - zabiegami oczyszczającymi, złuszczającymi oraz liftingującymi, a także pielęgnacją ciała, wykonując zabiegi wyszczuplające na bazie kosmetyków oraz za pomocą urządzeń. Makijaż i stylizacja od zawsze były jej pasją. Jako dziecko podziwiała makijaże gwiazd na szklanym ekranie, testując swoje zdolności na sobie i koleżankach. Początkowo temat traktowała jako hobby, jednak zainteresowanie tematem wizażu rosło z każdym rokiem. Pracowała m.in. dla firm takich jak Astor i Rimmel, wykonując makijaże. Gwarancją profesjonalizmu jej usług jest stale rosnące grono klientów.

Anna Jurak
Karolina Kawecka

Karolina Kawecka, recepcjonistka

Sprawnie, profesjonalnie i życzliwie- tak podchodzi do obsługi klienta, którą zajmuje się na co dzień. Uśmiechem wita każdą osobę i dba o to, aby nikt nie czuł się zagubiony w świecie
urody i piękna. Dba o wysokie standardy obsługi, tak aby wizyta stała się dla każdego klienta nie tylko elementem pielęgnacji, ale także chwilą relaksu. Koordynuje sprawny przebieg pracy całego zespołu, zajmuje się marketingiem. Zafascynowana możliwościami kosmetyki, podnosi swoje kwalifikacje w tej dziedzinie.

Monika Świetlicka- Zaborek, kosmetyczka, stylistka paznokci

związana z branżą kosmetyczną od 8 lat. Zafascynowana tym, co można wyczarować na paznokciach. Oferuje zabiegi pielęgnacyjne na dłonie, przedłuża  paznokcie metodą żelową, akrylową, hybrydową, wykonując przy tym przeróżne zdobienia. Zajmuje się także przedłużaniem rzęs oraz zabiegami pielęgnacyjnymi twarzy. Regularnie przegląda pisma branżowe, fora internetowe i uczestniczy w organizowanych pokazach, warsztatach i szkoleniach – wszystko po to, aby cały czas nadążać za trendami. Uważa, że aby móc tworzyć cuda na paznokciach trzeba mieć troszkę wyobraźni i fantazji oraz odrobinę zdolności manualnych.

Monika Świetlicka
Beata Szczepaniak

Beata Szczepaniak, dyplomowana kosmetyczka, absolwentka szkoły wizażu i stylizacji

Młoda, ale niezwykle zdolna, pracowita i perfekcyjna. Kosmetykę uwielbia, ale oprócz tradycyjnej pielęgnacji zajmuje się również makijażem i wizażem. W konkursie Młodych Talentów o Puchar Blue Diamond zajęła II miejsce oraz nagrodę publiczności. Prawdziwie rozkochana jest jednak w stylizacji rzęs. Świadczą o tym kolejne osiągnięcia - wygrane konkursy firm Wonder Lashes czy Noble Lashes. Z wyjątkową precyzją i starannością wykonuje depilacje - zarówno kobiet jak i mężczyzn. Działa z nieustającą pasją, wkładając w pracę całe serce. Sobie stawia zawsze wysokie wymagania, a w pracy uznaje pełen profesjonalizm i doskonałą jakość. Zawsze stara się poznać potrzeby klientów i sprostać ich oczekiwaniom.

Samanta Wach – stylistka paznokci

Specjalizuje się w stylizacji paznokci metodą żelową, manicure, pedicure oraz oferuje zabiegi związane z pielęgnacją dłoni i stóp. Z roku na rok jej pasja, jaką jest stylizacja paznokci, się rozwijała i stała się w konsekwencji pracą, przyjemnością i sposobem na życie. Zna najnowsze trendy, nieustannie dąży do perfekcji, dlatego bierze udział w szkoleniach i specjalistycznych kursach, prowadzonych przez najlepszych ekspertów. Jest stylistką paznokci, której możesz zaufać - zwraca szczególną uwagę na staranność i precyzję wykonania, zarówno subtelnych, klasycznych stylizacji, jak również tych awangardowych. Uśmiech zadowolonej klientki jest dla niej ogromną satysfakcją i potwierdzeniem, że to czym się zajmuje, ma naprawdę sens.

Samanta Wach
Aleksandra Łońska

Aleksandra Łońska - masażysta i pedagog

Przygodę z masażem rozpoczęła ponad 6 lat temu. Ukończyła studia na kierunku pedagogika terapeutyczna z rehabilitacją i studium medyczne – technik masażysta.  Stara się stale poszerzać swoje umiejętności i posiadaną wiedzę, poprzez udział w szkoleniach i warsztatach dotyczących masażu.  Jej specjalnością są masaże relaksacyjne, masaż z użyciem bańki chińskiej oraz zabiegi na ciało. Podczas pracy dba o atmosferę spokoju, wyciszenia, komfortu. Wykonywanym masażom towarzyszy przyjazny klimat - blask świec, działające na zmysły olejki eteryczne oraz relaksująca muzyka. Stara się w sposób profesjonalny odpowiadać na potrzeby i oczekiwania klientów.  Największą satysfakcję z wykonywanego masażu przynosi jej zaś możliwość pomocy w odzyskaniu sprawności fizycznej i podarowaniu osobie masowanej czasu odpoczynku, relaksu i zadowolenia.

Emilia Socha - fryzjerka, stylistka fryzur

Jest osobą otwartą i niezwykle sympatyczną. Lubi poznawać nowych ludzi i podejmować nowe wyzwania – zwłaszcza te fryzjerskie. Ceni spokój, dokładność i precyzję. Uważa, że piękne włosy to zdrowe włosy, dlatego dużą wagę przywiązuje do pielęgnacji włosów swoich klientów, nadążając za nowymi rozwiązaniami kosmetycznymi w tej dziedzinie. Najwięcej radości sprawiają jej upięcia - ślubne i okolicznościowe. Fryzury na każdą okazję, dobrane odpowiednio do kształtu twarzy, stroju, a nawet charakteru… Fale, loki, koki to nie wszystko co potrafi wyczarować. Nawet najbardziej wymagające Panie będą zadowolone z efektu końcowego.

Emilia Socha

Kontakt

Instytut Urody Bonsai SPA
ul. Kazimierza Wielkiego 8
20-611 Lublin

pon. - pt.: 9-19

sobota: 9 -14