Pielęgnacja dłoni i stóp

Pielęgnacja dłoni i stóp to ważny składnik pielęgnacji każdej zadbanej kobiety oraz zadbanego mężczyzny. Piękne dłonie i stopy sprawiają, iż jesteśmy bardziej atrakcyjni. To wiąże się z większą pewnością siebie oraz tym, że zyskujemy w oczach innych.

Z tego powodu serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi zabiegami!

MANICURE

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć manicure, bo przecież to dłonie są wizytówka każdej kobiety.

Jest to podstawowy i jeden z najbardziej popularnych zabiegów pielęgnacyjnych dłoni.
Manicure klasyczny składa się z nadania odpowiedniego kształtu paznokci, wycięcia i usunięcia skórek oraz wypolerowania płytki paznokciowej.

Zabieg kończy się wmasowaniem kremu pielęgnacyjnego, odtłuszczeniem paznokci oraz:

  • pomalowaniem odżywką,
  • jednym, wybranym przez siebie kolorem
  • perfekcyjną, białą końcówką french

MANICURE SPA

Jest to odprężający zabieg obejmujący, poza tradycyjnym manicurem, zabiegi SPA dłoni. Pielęgnacja paznokci zostaje poszerzona o peeling dłoni na bazie olejku migdałowego i soli morskiej. Następnie, preparatem na bazie masła shea i olejku jojoba, wykonywany jest delikatny masaż dłoni.

 

Efekty widoczne są już po jednym zabiegu, jednak zalecana jest seria ok.6 zabiegów w odstępach 1-2 tygodniowych.

STYLIZACJA PAZNOKCI

Akryl - najpopularniejsza metoda stylizacji paznokci. Odpowiednio wyprofilowane paznokcie nie powinny różnić się od naturalnych. Zabieg polega na odpowiednim przygotowaniu płytki paznokcia (skrócenie, zmatowienie, odtłuszczenie). Następnie modelowana jest masa akrylowa oraz nadawany odpowiedni kształt paznokcia (kwadrat, migdał, owal, szpic).

Końcowym etapem jest nabłyszczenie oraz ewentualne pomalowanie lub zdobienie. Zabieg kończy się  wmasowaniem odżywczego kremu i oliwki.

Żel - druga, obok akrylu, metoda stylizacji paznokci. Sposób postępowania podczas stylizacji jest zbliżony do akrylu (skrócenie, zmatowienie, odtłuszczenie). Masa żelowa jednak nie zastyga sama i musi być utwardzona w lampie UV. Paznokcie również nie powinny odróżniać się od naturalnych,  niezależnie od tego czy są pomalowane wybranym kolorem czy z końcówką french.

PEDICURE

Pedicure - jest najpopularniejszym i najczęściej wykonywanym zabiegiem pielęgnacyjnym na stopy w salonach kosmetycznych. Polega na usunięciu skórek, nadaniu kształtu, wypolerowaniu płytki paznokciowej oraz usunięciu nadmiernej i zrogowaciałej skóry na stopach.

WSZYSTKIE NARZĘDZIA UŻYWANE PODCZAS ZABIEGÓW SĄ STERYLIZOWANE ZA POMOCĄ URZĄDZENIA AUTOKLAW

Instytut Urody Bonsai SPA

Kontakt

Instytut Urody Bonsai SPA
ul. Kazimierza Wielkiego 8
20-611 Lublin

pon. - pt.: 9-19

sobota: 9 -14