Pedicure - jest najpopularniejszym i najczęściej wykonywanym zabiegiem pielęgnacyjnym na stopy w salonach kosmetycznych. Polega na usunięciu skórek, nadaniu kształtu, wypolerowaniu płytki paznokciowej oraz usunięciu nadmiernej i zrogowaciałej skóry na stopach.

Zabieg kończy się nakremowaniem stóp, odtłuszczeniem płytki oraz pomalowaniem jej odżywką, kolorem lub białą końcówką french.

Pedicure kwasami AHA - działanie kwasów owocowych polega na zmiękczeniu zrogowaciałych komórek naskórka co znacznie ułatwia wykonanie efektywnego peelingu. Kryształki soli usuwają twardy naskórek, pobudzają mikrokrążenie  i poprawiają wygląd skóry.

Callus peel - to innowacyjny, 4 etapowy zabieg pozwalający wykonać profesjonalny pedicure bez użycia narzędzi. System callus ma nie tylko właściwości upiększające, ale także lecznicze. Pozwala łatwo i bezboleśnie usunąć zrogowaciały naskórek, eliminuje dolegliwości związane z popękaną skórą stóp, sprawia, że nawet przesuszona skóra pięt staje się miękka. Na stopy nanoszone są specjalne, nasączone płatki, które następnie zostają owinięte folią. Po 15 minutach pozostałości naskórka usuwane są za pomocą tarki. Zabieg kończy się aplikacją kremu, który zmiękcza i nawilża skórę.

Pedicure zakończony jest malowaniem paznokci i tu do wyboru lakier klasyczny lub hybrydowy.