Przedłużanie rzęs w Lublinie

Nie każda z kobiet została obdarowana przez naturę rzęsami rodem z reklamy. Jednak nic straconego, bo w obecnych czasach nawet naturę można poprawić. Wychodząc naprzeciw marzeniom wielu kobiet, oferujemy profesjonalne przedłużanie rzęs. Jest to przełomowe rozwiązanie w kosmetyce upiększającej. Przedłużanie rzęs pozwala cieszyć się długimi rzęsami bez konieczności używania tuszu i sprawia, że spojrzenie nabiera prawdziwej wyrazistości.

STYLIZACJA RZĘS

Oferujemy:

Rzęsy jedwabne - stylizacja metodą 1:1
Rzęsy typu norki - metodą 2:1 oraz 3:1
Efekt 3D - rzęsy jedwabne

Każda nasza Klientka traktowana jest indywidualnie. Zabieg stylizacji rzęs pozwala wydobyć naturalne piękno każdego oka. W ofercie posiadamy rzęsy różnych długości, grubości oraz skrętów. Pozwala to na indywidualne dobranie odpowiedniego efektu dla danej Klientki.

Odpowiednio wykonany zabieg aplikacji rzęs w żaden sposób nie przyśpiesza ani nie spowalnia wypadania rzęs naturalnych.

ZABIEG ZAGĘSZCZANIA BRWI

Ładnie wyregulowane i wypielęgnowane brwi są ozdobą twarzy. Zbyt gęste można odpowiednio wyregulować, jednak kiedy brwi są za cienkie, to mamy, a raczej mieliśmy problem.

Zabieg zagęszczania brwi to świetna opcja dla Pań, które swoje naturalne brwi mają bardzo rzadkie lub posiadają blizny w ich obrębie. Zabieg jest bezpieczny i nieinwazyjny. Polega na doklejeniu sztucznych brwi, w miejsca, które są pozbawione naturalnych. Efektem są perfekcyjnie uformowane łuki brwiowe.

Jeśli marzą Ci się idealne brwi, o regularnych kształtach – zapraszamy!

Kontakt

Instytut Urody Bonsai SPA
ul. Kazimierza Wielkiego 8
20-611 Lublin

pon. - pt.: 9-19

sobota: 9 -14