Zabiegi dla mężczyzn

Do tej pory wizyty w salonie kosmetycznym były domeną głównie kobiet, jednak nikogo już nie dziwi obecność panów w salonach urody. Wszystko dlatego, że dzisiejsza kosmetyka już nie jest zarezerwowana wyłącznie dla kobiet. Nowoczesny mężczyzna też chce być modny, zadbany, chce po prostu dobrze wyglądać.

SKÓRA GŁOWY

Z łysieniem i wypadaniem włosów zmaga się niejeden mężczyzna, my pomożemy rozwiązać ten problem.

PIELĘGNACJA TWARZY

Prawdziwy mężczyzna to zadbany mężczyzna... Panom proponujemy zabiegi oczyszczające jak odmładzajace i liftingujące. Poza podstawowymi zabiegami oczyszczajacymi skórę, które powinny być wykonywane raz na dwa miesiące polecamy także kwasy, mezoterapię igłową jak i zabiegi przy uzyciu urządzeń.

PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

Pielęgnacja dłoni i stóp to ważny składnik pielęgnacji każdego zadbanego mężczyzny. Piękne dłonie sprawiają, iż jesteśmy bardziej atrakcyjni. Wiąże się z większą pewnością siebie oraz tym, że zyskujemy w oczach innych.

 

 

ZABIEGI ODCHUDZAJĄCE

ELEKTROSTYMULACJA - jest to zabieg, w którym przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywołujemy skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych. W wygodny sposób uzyskujemy efekty niemal identyczne z wielogodzinnym treningiem na siłowni!

DEPILACJA

Wraz z rozwojem naszej cywilizacji coraz większą uwagę skupiamy na swoim wyglądzie. Ciało bez zbędnych włosów uznawane jest za symbol piękna. Kiedyś nieśmiało depilowaliśmy nogi, obecnie golimy niemalże wszystkie części ciała, gdzie występuje niechciane owłosienie - od twarzy aż do stóp.

Kontakt

Instytut Urody Bonsai SPA
ul. Kazimierza Wielkiego 8
20-611 Lublin

pon. - pt.: 9-19

sobota: 9 -14