Zabiegi dla mężczyzn

Do tej pory wizyty w salonie kosmetycznym były domeną głównie kobiet, jednak nikogo już nie dziwi obecność panów w salonach urody. Wszystko dlatego, że dzisiejsza kosmetyka już nie jest zarezerwowana wyłącznie dla kobiet. Nowoczesny mężczyzna też chce być modny, zadbany, chce po prostu dobrze wyglądać.

PIELĘGNACJA TWARZY

Oczyszczanie:

Peeling kawitacyjny - przeznaczony dla osób o wrażliwej, delikatnej skórze. Zabieg polecany w przypadku występowania zmarszczek, opuchlizny wokół oczu, skóry zniszczonej przez palenie tytoniu, słabo odżywionej skóry, przebarwień.

Złuszczanie:

Green Peel - trwale rozwiązuje następujące problemy skóry twarzy: zapobiega powstawaniu wyprysków, oczyszcza skórę z zaskórników, zwęża rozszerzone pory, likwiduje blizny. Green Peel jest również rewelacyjnym sposobem na odmłodzenie skóry – to naturalny, biologiczny lifting stosowany często przed chirurgicznym liftingiem twarzy.

PIELĘGNACJA DŁONI

Pielęgnacja dłoni i stóp to ważny składnik pielęgnacji każdego zadbanego mężczyzny. Piękne dłonie sprawiają, iż jesteśmy bardziej atrakcyjni. Wiąże się z większą pewnością siebie oraz tym, że zyskujemy w oczach innych.

 

 

ZABIEGI ODCHUDZAJĄCE

ELEKTROSTYMULACJA - jest to zabieg, w którym przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywołujemy skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych. W wygodny sposób uzyskujemy efekty niemal identyczne z wielogodzinnym treningiem na siłowni!

DEPILACJA

Wraz z rozwojem naszej cywilizacji coraz większą uwagę skupiamy na swoim wyglądzie. Ciało bez zbędnych włosów uznawane jest za symbol piękna. Kiedyś nieśmiało depilowaliśmy nogi, obecnie golimy niemalże wszystkie części ciała, gdzie występuje niechciane owłosienie - od twarzy aż do stóp. Depilujemy również miejsca intymne.

Kontakt

Instytut Urody Bonsai SPA
ul. Kazimierza Wielkiego 8
20-611 Lublin

pon. - pt.: 9-19

sobota: 9 -14