Pielęgnacja dłoni i stóp to ważny składnik pielęgnacji każdego zadbanego mężczyzny. Piękne dłonie sprawiają, iż jesteśmy bardziej atrakcyjni. Wiąże się z większą pewnością siebie oraz tym, że zyskujemy w oczach innych.

 

 

Manicure - jest to podstawowy i jeden z najbardziej popularnych zabiegów pielęgnacyjnych dłoni. Manicure klasyczny składa się z nadania odpowiedniego kształtu paznokci, wycięcia i usunięcia skórek oraz wypolerowania płytki paznokciowej. Zabieg kończy się wmasowaniem kremu pielęgnacyjnego.

Manicure SPA - odprężający zabieg obejmujący, poza tradycyjnym manicurem, zabiegi SPA dłoni. Pielęgnacja paznokci zostaje poszerzona o peeling dłoni. Następnie, preparatem na bazie masła shea i olejku jojoba, wykonywany jest delikatny masaż dłoni.

Pedicure - najpopularniejszy zabieg pielęgnacyjny na stopy. Polega na usunięciu skórek, nadaniu kształtu, wypolerowaniu płytki paznokciowej oraz usunięciu nadmiernej i zrogowaciałej skóry na stopach.

Pedicure kwasami AHA - działanie kwasów owocowych polega na zmiękczeniu zrogowaciałych komórek naskórka, co znacznie ułatwia wykonanie efektywnego peelingu. Kryształki soli usuwają twardy naskórek, pobudzają mikrokrążenie i poprawiają wygląd skóry.

Callus peel - innowacyjny, 4 etapowy zabieg pozwalający wykonać profesjonalny pedicure bez użycia narzędzi. System callus ma także właściwości lecznicze. Pozwala łatwo i bezboleśnie usunąć zrogowaciały naskórek, eliminuje dolegliwości związane z popękaną skórą stóp, sprawia, że nawet przesuszona skóra pięt staje się miękka. Na stopy nanoszone są specjalne, nasączone płatki, które następnie zostają owinięte folią. Po 15 minutach pozostałości naskórka usuwane są za pomocą tarki. Zabieg kończy się aplikacją kremu, który zmiękcza i nawilża skórę.