Prawdziwy mężczyzna to zadbany mężczyzna... Panom proponujemy zabiegi oczyszczające jak odmładzajace i liftingujące. Poza podstawowymi zabiegami oczyszczajacymi skórę, które powinny być wykonywane raz na dwa miesiące polecamy także kwasy, mezoterapię igłową jak i zabiegi przy uzyciu urządzeń.

Oczyszczanie:

Peeling kawitacyjny - przeznaczony dla osób o wrażliwej, delikatnej skórze. Zabieg polecany w przypadku występowania zmarszczek, opuchlizny wokół oczu, skóry zniszczonej przez palenie tytoniu, słabo odżywionej skóry, przebarwień.

Mikrodermabrazja - ten zabieg polecamy Ci, jeśli czujesz, że Twoja skóra jest sucha, staje się wiotka lub zmarszczki na twarzy zaczynają Ci przeszkadzać. Po zabiegu zauważysz widoczne wygładzenie, eliminację suchości skóry oraz jej regenerację, zmniejszenie drobnych zmarszczek, redukcję zaskórników.

Oxybrazja - jest techniką wykorzystującą strumień mikrokropli soli fizjologicznej uderzających w skórę z prędkością bliską prędkości dźwięku. Zastosowanie wysokiego ciśnienia na Twojej skórze powoduje głębokie jej nawilżenie, poprawia krążenie krwi, a przez to stymuluje procesy odmładzania skóry.

 

Złuszczanie:

Green Peel - trwale rozwiązuje następujące problemy skóry twarzy: zapobiega powstawaniu wyprysków, oczyszcza skórę z zaskórników, zwęża rozszerzone pory, likwiduje blizny. Green Peel jest również rewelacyjnym sposobem na odmłodzenie skóry – to naturalny, biologiczny lifting stosowany często przed chirurgicznym liftingiem twarzy.

Yellow Peel - wysoka skuteczność i znikoma agresywność - to główne cechy tego zabiegu. Yellow Peel może usuwać naskórek na różnych poziomach, dlatego jest stosowany zarówno do redukcji przebarwień, jako ujędrniający zabieg przeciwzmarszczkowy, jak też peeling oczyszczający i rozświetlający skórę.

Kwas migdałowy - zabieg rozjaśniający i likwidujący. Łagodny peeling na bazie kwasu migdałowego o silnym działaniu rewitalizującym, bakteriobójczym i rozjaśniającym. Do stosowania o każdej porze roku, dla każdego rodzaju skóry, nie powoduje przebarwień po zabiegu.