ELEKTROSTYMULACJA - jest to zabieg, w którym przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywołujemy skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych. W wygodny sposób uzyskujemy efekty niemal identyczne z wielogodzinnym treningiem na siłowni!

Kilkaset brzuszków na siłowni = kilkanaście minut relaksującego zabiegu!

EFEKTY:

  • redukcja tkanki tłuszczowej z dowolnie wybranych miejsc,
  • zmniejszenie wagi,
  • wzmocnienie i wyrzeźbienie mięśni,
  • poprawa ukrwienia, odżywienia i dotlenienia skóry.


MASAŻ DRENUJĄCY - jeden z elementów wykorzystywanych w walce z niechcianymi przypadłościami. Stres, brak ruchu, nieodpowiednia dieta i przepracowanie coraz częściej "męczy" nasze ciało i skórę, a efekty uboczne widoczne są niestety gołym okiem. Po serii masaży następuje widoczna redukcja tkanki tłuszczowej. Widocznie zmniejsza się obwód ciała, a skóra na biodrach, brzuchu, udach czy ramionach staje się bardziej sprężysta. Organizm oczyszcza się z toksyn, poprawia się barwa skóry.

Żelazko wyszczuplające - skuteczny i komfortowy sposób walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej i zbędnymi kilogramami. Zabieg działa na skórę, mięśnie i układ limfatyczny, gwarantując doskonałe efekty: stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej, ujędrnia, wzmacnia i regeneruje mięśnie, działa drenująco.

Fale radiowe - zabiegi wykonywane są za pomocą najnowszego na rynku aparatu MagicRF, który działa w obrębie skóry właściwej, pobudzając ją do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych. Fale zwiększają pracę układu limfatycznego i metabolizmu w tkankach, co w efekcie poprawia wygląd skóry, zwiększając jej gęstość i napięcie, wygładzając zmarszczki i spłycając blizny.