Green Peel

Chciałabyś sprawdzić działanie wypróbowanej i znanej na całym świecie biologicznej metody łuszczenia naskórka, która jest oparta na masażu specjalną mieszanką ziołową? Uważamy, że warto!

Green Peel

Green Peel jest rewelacyjnym sposobem na odmłodzenie skóry – to naturalny, biologiczny lifting stosowany często przed chirurgicznym liftingiem twarzy. Zabieg stosuje się również w celulikwidacji rozstępów na skórze - pociążowych oraz tych istniejących od wielu lat. W przeciwieństwie do innych środków złuszczających, mieszanka ziołowa greenpeel nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych oraz syntetycznych cząsteczek trących.

 

Karboksyterapia

Terapia karboksylowa jest leczeniem, które wykorzystuje dwutlenek węgla podany przez skórę i zastrzyk podskórny. Zabieg polega na wykorzystaniu urządzenia, które wytwarza dwutlenek węgla w stanie gazowym, który jest wstrzykiwany pod skórę za pomocą sterylnego systemu z nowoczesnymi filtrami.

Terapia karboksylowa jest zalecana w angiologii i medycynie estetycznej. Jest wskazana dla osób, które cierpią na zaburzenia krążenia krwi, jako że zamknięte naczynia otwierają się ponownie, stymulowane jest mikrokrążenie, redukowany jest nagromadzony tłuszcz, tkanki zostają dotlenione pozostawiając skórę bardziej elastyczną. Następnie redukuje się zlokalizowane złogi tłuszczu, co jest również wskazane w leczeniu cellulitu, gdyż poprawia przepływ krwi, a skóra staje się gładsza.