Zabiegi wyszczuplające

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje kosmetyczne - wspólnie z kosmetyczką wybierzesz zabiegi po których uzyskasz oczekiwane rezultaty.

ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE

Marzysz o tym, aby Twoje ciało było napięte, gładkie, a biust i pośladki uniesione? Piękna, gładka skóra, bez śladu cellulitu – wydaje Ci się nierealna? Błąd! Przedstawiamy Ci skuteczny i komfortowy sposób walki ze skórką pomarańczową, nadmiarem tkanki tłuszczowej i zbędnymi kilogramami - wypróbuj zabiegi z wykorzystaniem żelazka antycellulitowego!

FALE RADIOWE

Fale radiowe to jedna z najskuteczniejszych metod stosowanych do spłycania zmarszczek, likwidacji zwiotczeń, a także redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej.

MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCY

Rozwiązaniem kobiecych kompleksów może być... masaż wyszczuplający!

Masaż wyszczuplający - obok diety i aktywności fizycznej - to jeden z ważniejszych elementów wykorzystywanych w walce z niechcianymi przypadłościami. Przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Stres, brak ruchu, nieodpowiednia dieta i przepracowanie coraz częściej "męczy" nasze ciało i skórę, a efekty uboczne widoczne są niestety gołym okiem... dlatego warto wiedzieć:

KARBOKSYTERAPIA

Terapia karboksylowa jest leczeniem, które wykorzystuje dwutlenek węgla podany przez skórę i zastrzyk podskórny. Zabieg polega na wykorzystaniu urządzenia, które wytwarza dwutlenek węgla w stanie gazowym, który jest wstrzykiwany pod skórę za pomocą sterylnego systemu z nowoczesnymi filtrami.

Terapia karboksylowa jest zalecana w angiologii i medycynie estetycznej. Jest wskazana dla osób, które cierpią na zaburzenia krążenia krwi, jako że zamknięte naczynia otwierają się ponownie, stymulowane jest mikrokrążenie, redukowany jest nagromadzony tłuszcz, tkanki zostają dotlenione pozostawiając skórę bardziej elastyczną. Następnie redukuje się zlokalizowane złogi tłuszczu, co jest również wskazane w leczeniu cellulitu, gdyż poprawia przepływ krwi, a skóra staje się gładsza.

Kontakt

Instytut Urody Bonsai SPA
ul. Kazimierza Wielkiego 8
20-611 Lublin

pon. - pt.: 9-19

sobota: 9 -14