Fale radiowe to jedna z najskuteczniejszych metod stosowanych do spłycania zmarszczek, likwidacji zwiotczeń, a także redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej.

Zabiegi wykonujemy za pomocą najnowszego na naszym rynku aparatu Apollo Tripolar RF -jest to światowa nowość w dziedzinie bezoperacyjnego liftingu, w którym zastosowano najbardziej zaawansowany i efektywny system wykorzystujący trójpolarne fale radiowe (RF), który działa w obrębie skóry właściwej, pobudzając ją do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych. Zwiększa pracę układu limfatycznego i metabolizm w tkankach, co w efekcie poprawia wygląd skóry, zwiększając jej gęstość i napięcie skóry, wygładzając zmarszczki oraz spłycając blizny.

 

Apollo Tripolar RF działa przyczynowo - odwraca skutki starzenia się skóry, a nie tylko likwiduje same objawy. Ponadto, w trakcie wykonywania zabiegów, zauważono występowanie w tkance tłuszczowej zjawiska termolipolizy (rozpuszczania złogów tłuszczu), przez co zabiegi polecane są jako bardzoskuteczne wsparcie przy walce z cellulitem.

Efekty po zabiegu - ciało:

  • wyszczuplenie i ujędrnienie ciała
  • redukcja tkanki tłuszczowej
  •  poprawa krążenia krwi dająca lepsze odżywienie tkanek
  • redukcja zaawansowanych postaci cellulitu
  • zmniejszenie blizn i rozstępów